EURÓPA NAPI SÁTOR/BŐVÍTÉSPOLITIKA/ THE ENLARGEMENT PROCESS TENT

BETELT! Fiatalok az EU-elnökség alatt - az Ostrakon Szakkollégium gondozásában

Előadó: Kovács Domokos Péter, Magyarország korábbi ENSZ Ifjúsági Küldötte, a Nemzeti Ifjúsági Tanács nemzetiségekért, nemzetközi ügyekért és fenntarthatóságért felelős alelnöke., Nagy-Vargha Zsófia fiatalokért felelős helyettes államtitkár, Moderátor: Darvas Dóra

Európa napi sátor/Bővítéspolitika/The Enlargement Process (Orczy-park)

Európa napi sátor/Bővítéspolitika/The Enlargement Process

Orczy-park

1089 Budapest, Orczy út 1.

A képen embléma látható

Automatikusan generált leírás

LUDOVIKA FESZTIVÁL 2024-BEN IS

2024-ben május 09. és 11. között széles programkínálattal, hivatásrendi bemutatókkal, koncertekkel és Ludovika Szabadegyetemi előadásokkal várja az NKE az érdeklődőket a Ludovika Campuson. A három napon át tartó rendezvény programkínálata a hagyományokat követi: zene, tánc és a hivatásrendek bemutatói mellett újra érdekes előadásokkal, beszélgetésekkel várjuk a látogatókat május 9-én és 10-én.

Tisztelt Érdeklődők!

Szeretnénk Önöket értesíteni, hogy az előadásra való jelentkezés maximális regisztrációs számmal lezárult.

Megértésüket köszönjük:

Szervezők

Kovács Domokos Péter - Magyarország korábbi ENSZ Ifjúsági Küldötte, a Nemzeti Ifjúsági Tanács nemzetiségekért, nemzetközi ügyekért és fenntarthatóságért felelős alelnöke.

A Passaui Egyetemen tanult a német állam ösztöndíjával és önkéntese, majd munkatársa lett a Német-Magyar Ifjúságért Egyesületnek. 2019 nyarán a Purdue Egyetemen vett részt a Benjamin Franklin Transzatlanti Intézetben, mint az USA Külügyminisztériumának ösztöndíjasa. Együttműködése a Budapesti Amerikai Nagykövetséggel továbbra is szoros, melynek köszönhetően több magyar iskolában is megvalósította a szelektív hulladékgyűjtést és jelenleg a Tisza régióban fog iskoláknak segíteni. Az Országos Diáktanács tagjaként ismerte meg a Nemzeti Ifjúsági Tanácsot, mellyel a küldöttsége során is szorosan együtt fog működni.

Nagy-Vargha Zsófia - fiatalokért felelős helyettes államtitkár

2004-ben diplomázott az ELTE Bölcsészettudományi Karán német nyelv és irodalom szakos tanárként, majd még ugyanebben az évben német nyelv és irodalom szakos bölcsészként. 2013-tól a Lánchíd Rádiónál, majd 2016-tól az Advenio Műsorszolgáltatónál szerkesztő-műsorvezető.2018-tól az Ungarn Heute (Magyarország Barátai Alapítvány) főszerkesztő je. Majd 2022-től a Kulturális és Innovációs Minisztérium, fiatalokért felelős helyettes államtitkára. Németül felsőfokon, angolul középfokon beszél.

Moderátor: Darvas Dóra

Az előadás magyar nyelven zajlik!

Várunk szeretettel minden érdeklődőt!

Rendezvény és Program Iroda

Érdeklődő