Sánta Gábor ezredes: Az irreguláris hadviselést támogató kondíciók

A Nemzeti Közszolgálati Egyetem Puskás Tivadar Műszaki Szakkollégiuma tisztelettel meghívja Önt Sánta Gábor ezredes a MH 2. vitéz Bertalan Árpád Különleges Rendeltetésű Dandár parancsnokának „Az irreguláris hadviselést támogató kondíciók” című előadására.

Az esemény célja az egyetemi polgárok és hallgatók, a tudományterülethez szorosan kapcsolódó kutatást végző hazai és nemzetközi kutatók, érdeklődők számára egy tudományos szakmai fórum biztosítása.

Az esemény az Microsoft Teams platformon keresztül kerül megrendeésre 2021. június 24. napján 18:00-19:30 óra között.

A regisztrációs határidő: 2021. június 22. napja.

Az esemény regisztrációhoz kötött, a regisztráltak az esemény előtti napon megkapják az eseményhez tartozó Microsoft Teams értekezlet linkjét.

Minden tisztelt érdeklődőt szeretettel várunk!

Ádám Balázs
A találkozó napirendje üres