NKE - HEAD

Mi lesz veled Németország? Mi lesz veled Európa? - Future of Europe Konferenciasorozat

Oktatási Központ/Földszint-II. előadó (Oktatási Központ)

Oktatási Központ/Földszint-II. előadó

Angela Merkel 16 év után leköszön. Mi lesz ezután Németországban? Milyen kihatással lesz a választás eredménye az Európai Unióra? Vagy egyáltalán egy szövetségi választás eredménye, tudja-e befolyásolni az Európai Unió működését, és álláspontját a nemzetközi politika viszonylatában?

Összességében: A német szövetségi választások hatása az uniós intézményekre és döntéshozatalra

Ezekre a kérdésekre keressük a választ spekulációs beszélgetésünk során, ami a Future of Europe Konferenciasorozat egyik hivatalos magyarországi eseménye is egyben!

🔹Van kérdésed arról, hogy mi lesz ezután a döntéshozatallal?

🔹Elmondanád a véleményed arról, hogy merre kellene folytatódnia az EU-s klímapolitikának?

🔹Kikérnéd szakértők véleményét arról, hogy a külpolitika, bevándorláspolitika milyen irányt vesz majd ezekután?

‼️Akkor gyere el előadásunkra, és legyél részese te is a jövőről folyó „csevejnek”!

Előadóink:
Kalas Vivien – Európa Stratégia Kutatóintézet munkatársa
Dr. Zachar Péter Krisztián – habilitált egyetemi docens

‼️A Future of Europe Konferenciasorozat részeként szeretnénk felmérni a témában való tájékozottságotokat, illetve érdeklődési köreiteket, hogy ennek eredményeként a lehető legszínvonalasabb és számotokra a legérdekesebb előadást tehessük össze! A kérdőív végén kérdéseiteket feltehetitek előadóinknak.

Kérdőív elérhetősége: https://docs.google.com/.../1FAIpQLSe8V5ymHOV.../viewform...

Bíztatunk mindenkit, hogy bátran tegye fel kérdéseit!

Előadás helye: Nemzeti Közszolgálati Egyetem O-II. Előadó

Előadás időpontja: 2021.09.29. 18:00

Az eseményen való részvétel ingyenes, de regisztrációhoz kötött.

A rendezvényeken való részvétel beleszámít a kollégiumi felvételihez szükséges 8 rendezvénybe.

A rendezvényen résztvevők maximális létszáma 150 fő.
A helyszín 300 fős, azonban a jelenleg érvényben lévő járványügyi szabályozások miatt, 150 főt fogadhatunk az eseményünkön. Az esemény látogatása védettségi igazolvány nélkül NEM lehetséges!

Várunk mindenkit sok szeretettel előadásunkon, addig is kövessetek minket Instagramon, ahol exkluzív tartalmakat is találhattok az esemény témájával kapcsolatban!

#followyourHEAD #HEAD #HEADNKE

House of European Affairs and Diplomacy - Nemzeti Közszolgálati Egyetem