Kiberbiztonsági Kutatóintézet

A létfontosságú rendszerelemek biztonsági kérdései

Oktatási Központ/Földszint-III. előadó (Oktatási Központ)

Oktatási Központ/Földszint-III. előadó

Az Eötvös József Kutatóközpont Kiberbiztonsági Kutatóintézet az MVM Zrt.-vel közösen az európai kiberbiztonsági hónap keretében megszervezi "A létfontosságú rendszerelemek biztonsági kérdései" c. konferenciát.

A rendezvény időpontja: 2021. október 20. (szerda) 14:00-18:00

Helyszíne: Nemzeti Közszolgálati Egyetem, Oktatási Központ, III. előadóterem

Az esemény regisztrációköteles.
A helyszínen védettségi igazolvány felmutatása kötelező.

A rendezvény az NKE egyetemi polgárai számára hallgatói pontszerző esemény.

Az októberi nemzetközi kiberbiztonsági kampány (ECSM) célja a kiberbiztonsági tudatosság növelése, valamint a kibertérben megjelenő fenyegetések széles körben történő megismertetése. Ennek érdekében minden év októberében a legváltozatosabb ötletekkel, módszerekkel és eseményekkel igyekeznek felhívni az állampolgárok figyelmét a kiberbiztonság fontosságára.
A kampány 2012 óta minden évben megrendezésre kerül, az Európai Uniós tagállamok intézményei szervezésében és az ENISA koordinálásával.

Szakos Judit

Érdeklődő