1101 Budapest, Hungária krt. 9-11., Sportpálya

Kedves Hallgatótársaink!

Szeretettel meghívjuk minden érdeklődő hallgatónkat az NKE HHK HÖK jótékonysági futására Takács Norbert törzsőrmester családjának kisegítéséért. A kislánya születési rendellenességből adódóan súlyosan látássérült. A Vakok és Gyengénlátók budapesti Intézete abban az esetben engedélyezi a kislány számára a nem speciális általános iskola megkezdését (amely a gyermek lakóhelyén van), amennyiben a család megvásárolja az általuk javasolt segédeszközt. Azonban a család költségvetése ezt sajnos nem engedi meg. Ezért szeretnénk ezzel a rendezvénnyel elősegíteni a kislány tanulmányainak zavartalan megkezdését.

A legfontosabb információk:

•  Nem verseny jellegű, csupán futó esemény;
  •  Távolság: 2021 m;
  •  A támogatásra szánt díj összege: 2.000 Ft résztvevőnként;
  •  Helyszín: 1101 Budapest, Hungária krt. 9-11., Sportpálya
  •  Időpont: 2021.10.13. 15:00

Fontos: Amennyiben nem a Zrínyi Miklós Laktanya és Egyetemi Campus-on vagytok elhelyezve, mindenképp regisztráljatok előre, hiszen csak így tudjuk biztosítani a laktanyában történő beléptetést, a versenyen történő részvételhez!

A nevezés nem díjhoz kötött, viszont minden támogatásnak örül a család, a fent leírt összegben (2000 HUF) az alábbiakban megnevezett címre utalva.

Ezen felül:

- Ne felejtsétek a megfelelő sportfelszerelést, vagy abban érkezni;

- elegendő vizet magatokkal hozni;

- a személyi okmányokat, illetve a védettségi igazolványt;

- a sok sok sok jókedvet!

A támogatás összege a “Supersum segíts, hogy segíthessünk” alapítványon keresztül fog eljutni Takács tőrm. kislányához.

Az utaláshoz szükséges információkat az alábbiakban találjátok:

• Az alapítvány adatai: Supersum Alapítvány K&H Bank
  • 10402764 - 50526972 - 78881008
  • Swift kód: OKHBHUHB
  • Közlemény: ANNA

Kérdések esetén keressetek minket bizalommal az alábbi címen, vagy személyesen: hhk.hok@uni-nke.hu

Mozduljunk együtt, hogy együtt segíthessünk!

NKE HHK HÖK

NKE HHK HÖK