Nemzetközi Biztonsági Tanulmányok Tanszék

Future of Europe from the Security and Defence perspective

1. emelet-144. Hunyadi János terem/Ludovika Főépület (Ludovika Főépület)

1. emelet-144. Hunyadi János terem/Ludovika Főépület

Ludovika Főépület

Budapest 1083 Ludovika tér 1.

A konferenciára szeretettel várjuk a téma iránt érdeklődőket személyesen és az online térben is, amennyiben regisztrálnak.

A járványhelyzetre tekintettel a  konferencián személyesen csak 30  Hallgatót tudunk fogadni, a járványügyi szabályok betartása mellett. Az egyetem  épületében és a konferencián maszk viselése kötelező. Belépés csak a védettségi igazolvány bemutatásával lehetséges.

Az előadáson a Hallgatók online is részt vehetnek  MS-Teams- en keresztül. Ebben az esetben 150 főnek tudunk helyet biztosítani azért,  hogy részesei lehessenek az eseménynek, amely pontszerző.

Továbbá  150 fő  Érdeklődő számára is biztosítjuk  az online részvételi lehetőséget .

A regisztráltak számára a MS-Teams linkjét a konferencia előtti napon e-mailben küldjük.

Sok szeretettel várjuk Önöket a meghirdetett eseményen!

Szilágyiné Csollák Klára