Új típusú kihívások a biztonságban

Andras Toth

A Nemzeti Közszolgálati Egyetem Puskás Tivadar Műszaki Szakkollégium, valamint a Magyar Hadtudományi Társaság Kápolnai Pauer Ifjúsági Klub tisztelettel meghívja Önt az „Új típusú kihívások a biztonságban” című konferenciára.

Az esemény célja az egyetemi polgárok és hallgatók, a tudományterülethez szorosan kapcsolódó kutatást végző hazai és nemzetközi kutatók, érdeklődők számára egy tudományos szakmai fórum biztosítása a kutatási eredmények bemutatása, ismeretterjesztés, valamint kapcsolatépítés céljából.

Az esemény jelenléti formában kerül megrendezésre a Nemzeti Közszolgálati Egyetem, Oktatási központ, O-114-115 előadójában (1083 Budapest, Üllői út 82.) 2022. január 20. napján 09:00-16:00 óra között.

Előadók jelentkezését a ptmszk@uni-nke.hu címre várjuk 2022. január 09-ig!

Előadások és absztraktok megküldése 2022. január 18-ig lehetséges.

Az érdeklődők regisztrációs határideje: 2022. január 18. napja.

Az esemény regisztrációhoz kötött!

Minden tisztelt érdeklődőt szeretettel várunk!

The Tivadar Puskás Technical College for Advanced Studies of the University of Public Service and the Kápolnai Pauer Youth Club of the Hungarian Association of Military Science request the pleasure to invite everyone for the conference “New Challenges in Security”.

The aim of the event is to provide a scientific professional forum for university citizens and students, domestic and international researchers to share experience, present research results, and build relationships.

The event will be held Oktatási központ, O-114-115 MULTI on January 20, 2022 from 9 a.m. to 4 p.m.

We are waiting for the application of speakers to the address ptmszk@uni-nke.hu until January 09, 2022!

Presentations and abstracts can be submitted until January 18, 2022.

The deadline for the registration is open until  January 18, 2022.

The organizing committee welcomes every participant!

Dr. Tóth András
A találkozó napirendje üres