Ludovika Fesztivál - Szabadegyetem

The Role of Diplomats in the 21th Century

Előadó: Dr. Susanne Keppler-Schlesinger (Deputy Director of the Diplomatische Akademie Wien), Lengyel Miklós (nemzetközi képzési programokért felelős helyettes államtitkár ), Moderator: Dr. Péter Zachar (Vice-Dean for International Affairs at Faculty of Public Governance and International Studies, Ludovika-UPS)

NKE Plusz sátor (Orczy-park)

NKE Plusz sátor

Orczy-park

1089 Budapest, Orczy út 1.

Kedves Érdeklődők és NKE-s Hallgatók!

Szeretettel invitálunk Benneteket a 2022. május 5-7. között megrendezésre kerülő Ludovika Fesztiválra, azon belül is a Ludovika Szabadegyetem előadásaira, amelyeket május 6-án de. 11 órától 16 óráig tartunk. Az eseményen hat sátorban számos érdekes előadást hallgathattok meg elismert hazai és nemzetközi szakértők, valamint ismert közszereplők közreműködésével. A célunk az, hogy a Nemzeti Közszolgálati Egyetemen folyó, vagy az egyetemet érintő szakmai munkát megismertessük a szélesebb hallgatósággal. A programon való részvétel ingyenes, de regisztrációhoz kötött.

Amennyiben NKE-s hallgató vagy, fontos tudnivaló számodra, hogy a Ludovika Szabadegyetem pontszerző esemény. Az előadáson vagy előadásokon való részvételért egy kollégiumi pontot tudunk jóvá írni (függetlenül attól, hány előadáson veszel részt). A helyszíni regisztrációért keresd munkatársainkat a szabadegyetemi sátrak bejáratánál!

Szeretettel várunk mindenkit!

Üdvözlettel: