Kreatív Tanulás Program Szakmai Napok

A tanulási eredményfókuszú pedagógiai értékek és folyamatok világa

IV. emelet, 404-es terem (Oktatási Központ)

IV. emelet, 404-es terem

1089 Budapest Üllői út 82.

A képzés célja, hogy az egyetemi oktatók, oktatási tevékenységet is végző tanárok támogatást kapjanak a pedagógiai paradigmák, alapvetések, fogalmak együttes értelmezéséhez. A támogatás célja továbbá, hogy képesek legyenek felismerni és azonosítani pl.: a tanulástámogató, tanulástervező folyamatok során a pedagógiai alapvetéseket és értékeket, értsék a tanulási eredmény alapú módszertanok megtervezésére és esetenként a kivitelezésére vonatkozó alapelveket.

A képzés során kiemelten fogunk utalni a tantárgyi követelmények eredményorientált meghatározására, az elvárt követelmények elérését támogató módszerek, a tanulási eredmények elérését ellenőrző értékelési formák és módszerek megválasztására, valamint azok eredményes alkalmazására.

A képzés oktatója: Orosz Lajos

Az eseményen való részvétel – a fejlesztési program csoportok tervezhetőségére figyelemmel – regisztrációhoz kötött.

Tisztelettel kérjük, hogy 2022. május 15-ig legyen kedves regisztrálni.

Üdvözlettel:

Kreatív Tanulás Program