Vezetői workshop

Vezetői workshop - 2022. június 2. 9:00 - 12:15

IV. emelet, 413-as terem (Oktatási Központ)

IV. emelet, 413-as terem

1089 Budapest Üllői út 82.

Tisztelt Érdeklődő!

2022. júniusában egy rendhagyó, de hagyományteremtő rendezvényt szervez a Kreatív Tanulás Program (KTP). A két napos Képzési Börzén az egyetem minden oktatója számára lehetőség lesz bekapcsolódni a KTP Szolgáltatási Kosara által nyújtott képzési kínálatba. A KTP fontosnak tartja azt is, hogy az Egyetem vezetői alaposabban és mélységében megismerhessék a KTP dokumentumait, amelyek a változások végrehajtásáról szólnak. Ennek érdekében szervezünk egy vezetői workshopot, ahol négy óra keretében szeretnénk ezeket a dokumentumokat átbeszélni a vezetőkkel (felsőbb egyetemi vezetők, kari vezetők és tanszékvezetők) kiscsoportokban. A workshopon a dokumentumok mélyebb megismerésén túl arra is lehetőség lesz, hogy a vezetők egymással dialógusban a saját vezetői feladataikat is megfogalmazzák a KTP-vel kapcsolatban.

A vezetői workshop időpontja: 2022. június 2. 9.00 - 12.15 (4 óra)

A workshop helyszíne: Oktatási Központ, IV. emelet 413-as terem

A workshop oktatói: Bajnok Andrea, Berta Judit, Hegedűs Judit, Korpics Márta

Az esemény zárt körű,  a részvételi lehetőség az NKE vezetői számára biztosított.

Részvételére feltétlenül számítunk!

Üdvözlettel: