Kari rendezvény

Rendészeti Nyári Tábor

Rendészettudományi Kar (Nemzeti Közszolgálati Egyetem)

Rendészettudományi Kar

Nemzeti Közszolgálati Egyetem

Budapest 1089 Üllői út 82.

A Nemzeti Közszolgálati Egyetem Rendészettudományi Kara „Rendészeti Nyári Tábor”-t szervez a 11. évfolyamot végzett rendészeti fakultációs képzésben részt vevő diákok részére.

Időpont:               2022. július 26 – 28. (kedd - csütörtök), naponta 08:30-15:30 óra között (nem bentlakásos)

Helyszín:               Ludovika Egyetemi Campus

Nemzeti Közszolgálati Egyetem Rendészettudományi Kar

1089 Budapest, Üllői út 82.

A tábor ingyenes, lehetőség van önköltséges étkezésre, melynek díja 1.300 – 1.700 Ft/menü.

A tábor lehetőséget biztosít arra, hogy játékos szakmai programokon keresztül megismerhessétek a rendvédelmi hivatás rejtelmeit és ízelítőt kapjatok a tisztjelölti mindennapokból. Ennek keretében alkalmatok lesz kipróbálni a lőteret, megismerni a fegyvereket, betekinteni az okmányolvasás rejtelmeibe, részt venni bűnügyi helyszínelésen, stb.

Délutánonként szabadidős, sport és csapatépítő foglalkozások közül választhattok.

Jelentkezéseteket 2020. június 20-áig.

Továbbá érdeklődhettek a 432–9000/19459 vagy a 432-9000/19309 –telefonszámon. A jelentkezésetek elfogadását követően részletes tájékoztatást küldünk a megadott email címetekre.

Szeretettel várunk Benneteket!

Üdvözlettel: