ÁNTK - TANÉVNYITÓ ÜNNEPSÉG - REGISZTRÁCÓ ÁNTK-S ELSŐÉVES HALLGATÓK RÉSZÉRE

Aréna/Földszint-Nagy Csarnok (Ludovika Egyetemi Sportközpont)

Aréna/Földszint-Nagy Csarnok

Ludovika Egyetemi Sportközpont

Kedves Elsőéves Hallgató!

Engedje meg, hogy néhány hasznos információt megosszunk az ünnepséggel kapcsolatban.

A rendezvény helyszíne: Ludovika Aréna (1089 Budapest, Diószegi Sámuel utca 25.)

Öltözet: az egységes megjelenés érdekében fekete öltöny/szoknya (térdig érő szoknya) és fehér ing/blúz, zárt, sötét cipő, lányoknak harisnya.

Gyülekező: 8.45 – 9.15 között a Ludovika Aréna bejáratánál felállított információs pultnál, ahol az igazolás átvehető (az igazolás az ünnepség napján 8.00-12.00 óra között mentesít az óralátogatás alól). Kérjük, hogy a LudEventen történő regisztráció után kapott QR kódot hozza magával! Innen együtt megyünk be az ünnepség helyszínére. Pontosan érkezzen, mert a késők nem vehetnek részt a rendezvényen!

A rendezvény pontszerző esemény!

Megtisztelő részvételére feltétlenül számítunk!
Kérjük, esetleges akadályoztatását emailben jelezze felénk (
erdey.edit@uni-nke.hu) !

A Szervezők