Sportesemények

NKE Liga 2022/2023. őszi félév

Kültéri Műfüves Sportpályák (Ludovika Egyetemi Sportközpont)

Kültéri Műfüves Sportpályák

Ludovika Egyetemi Sportközpont

Kedves Egyetemi Polgár!

Köszönjük szépen érdeklődésedet az NKE Liga iránt!

A regisztráció ezen felületén az egyetemi hallgatókból álló csapatok jelentkezését várjuk.  A csapatokban maximum 2 külsős játékos nevezése engedélyezett, aki bármely egyetem aktív hallgatója lehet.

Az NKE Liga 2022. október 10-i héten kezdődik az NKE Kültéri Műfüves Sportpályáin.

Nevezési határidő: 2022. október 5. (szerda) 12:00

Regisztráció menete:
1. Tölts le az alább csatolt NKE Liga_Regisztrációs űrlapot.
2. Kattints a 'Regisztráció' gombra és add le csapatod nevezését.

Az alább csatolt 'NKE Liga Regisztrációs űrlap' hiánytalan kitöltése minden regisztráló csapat számára kötelező!

Az NKE Liga Regisztrációs űrlapot a csapatvezetőknek  2022. október 5. (szerda) délig hiánytalanul kitöltve fel kell tölteni a Regisztráción belül megadott 'NKE Liga Regisztrációs űrlap feltöltése' mezőhöz.

Felhívjuk a figyelmet, hogy az NKE Ligára történő jelentkezést a szervezők csak az esetben tudják elfogadni, ha az űrlapon minden mező hiánytalanul ki van töltve, illetve amennyiben a megadott határidőn belül feltöltésre kerül a Regisztrációs űrlap!

Amennyiben bármilyen felmerülő kérdésed lenne a programmal kapcsolatban, fordulj hozzánk bizalommal a Hicsak.Zsolt@uni-nke.hu e-mail címen.

Vagyonhasznosítási és Sportiroda

Hicsák Zsolt