Államtudományi és Nemzetközi Tanulmányok Kar Hallgatói Önkormányzat

Etikett és Protokoll - Hogyan kerüljük el a kínos helyzeteket?

Oktatási Központ/Földszint-IV. előadó (Oktatási Központ)

Oktatási Központ/Földszint-IV. előadó

A Nemzetközi Kapcsolatok és Diplomáciai Tanszék és az NKE ÁNTK HÖK Nemzetközi Bizottsága bemutatja:

Fotelból a világ körül III.

Kedves Hallgatótársaink!😁

A Nemzetközi Kapcsolatok és Diplomáciai Tanszék és az NKE ÁNTK HÖK Nemzetközi Bizottság rendezvénysorozata 2022 szeptemberétől ismét megrendezésre kerül, ahol 3 érdekfeszítő nemzetközi témát járunk körbe. A diplomácia legkülönbözőbb területeibe lesz lehetőségetek betekintést nyerni.

👉🏻2. előadás témája: Etikett és Protokoll- Hogyan kerüljük el a kínos helyzeteket?

👉🏻Előadók: Csorba Kata es Ambrus Jenő

👉🏻 Moderátor: Zachar Péter Krisztián

🕰Időpont: 2022. 10. 18. (kedd) 18:00-20:00

📍Helyszín: NKE Oktatási Központ IV. előadóterem

Előadásunk során a résztvevők megismerhetik a társadalmi érintkezés, az udvariassági szabályok, illemszabályok összességét. Az előadók kitérnek az etikett és a protokoll céljaira, melyek eszközként szolgálnak a saját álláspont kifejezésére bármilyen körülmények között, valamint kényes kérdések felvetésére.

Az előadás 2. részében lehetőséget biztosítunk kérdéseitek feltételére.

❗️Az előadáson való részvétel ingyenes, de REGISZTRÁCIÓHOZ KÖTÖTT❗️

Kollégiumi PONTSZERZŐ esemény Regisztráció ezen a linken keresztül lehetséges:

Regisztrációs határidő: 2022.10.18. 12:00

Az előadás férőhelyeinek feltöltése a jelentkezési sorrend alapján történik, a rendezvény kizárólag a Nemzeti Közszolgálati Egyetem hallgatói számára kerül megszervezésre.

MAXIMUM 140 FŐ VEHET RÉSZT A RENDEZVÉNYEN! A férőhelyek feltöltése érkezési sorrend alapján történik!

A szervezők a programváltoztatás jogát fenntartják. Minden érdeklődőt sok szeretettel várunk, hogy utazzon velünk a világ körül! Várunk mindenkit!😍

A Szervezők

Nemzetközi Kapcsolatok és Diplomáciai Tanszék, ÁNTK HÖK Nemzetközi Bizottság