Innovatív Tanszék Díj átadása és KTP workshop

I. emelet 112-113. tanterem (Oktatási Központ)

I. emelet 112-113. tanterem

1089 Budapest Üllői út 82.

Tisztelt Érdeklődő!

Ezúton tisztelettel meghívjuk Önt 2022. november 9-i rendezvényünkre, ahol ünnepélyes keretek között kerül átadásra a 2022. évi Innovatív Tanszék Díj. A Díj átadását követően egy szakmai workshop alkalmával bemutatásra kerülnek a Kreatív Tanulás Kutatóműhely és a Tématerületi Kiválósági Program Kreatív oktatási és kutatási módszerek a digitális és hagyományos oktatásban alprojektben megvalósuló kutatásai. A programot a kutatás vezetőinek beszélgetése zárja.

A rendezvényen a pályázatot benyújtó nyertes tanszékek képviselői mellett számítunk az egyetem vezetőinek, tanszékeinek és hallgatóinak képviselőire is.

Az esemény időpontja: 2022. november 9. (szerda) 16:00-19:00

Az esemény helyszíne: Ludovika Campus Oktatási Központ, I. emelet 112-113-as terem

A programon való részvétel regisztrációhoz kötött, amelyre 2022. november 7. (hétfő) 23:59 óráig van lehetőség.

Várjuk szeretettel jelentkezését!

Üdvözlettel: