Műveleti Logisztikai Tanszék

Pavel Foltin ezredes, a brno-i Védelmi Egyetem rektorhelyettesének nyilvános előadása a Ludovika Scholars program keretében.

10. épület/1. emelet-1 - HHK - M. Szabó Miklós Díszterem (Zrínyi Miklós Laktanya és Egyetemi Campus)

10. épület/1. emelet-1 - HHK - M. Szabó Miklós Díszterem

Zrínyi Miklós Laktanya és Egyetemi Campus

Pavel Foltin ezredes úr, a brno-i Védelmi Egyetem belső vezetési és minőségügyi rektorhelyettesének előadása

Pavel Foltin ezredes úr, a brno-i Védelmi Egyetem belső vezetési és minőségügyi rektorhelyettese 2022. október 26-án 14.15-15.50-ig a Ludovika Scholars program keretén belül nyilvános előadást tart a Nemzeti Közszolgálati Egyetem, Hadtudományi és Honvédtisztképző Karának M. Szabó Miklós Dísztermében.

A Ludovika Scholars vendégelőadói program célja, egyrészt, hogy az Egyetem polgárai számára lehetőséget biztosítson közép-kelet-európai oktatókkal, kutatókkal és szakértőkkel való eszmecserére, másrészt pedig az, hogy a vendégelőadók megismerkedjenek az Egyetemen folyó oktatói, kutatói és szakértői munkával, valamint kapcsolatot építsenek ki partnereikkel.

A rendezvény moderátora: Dr. Venekei József Péter ezredes, NKE HHK Műveleti Logisztikai Tanszék, tanszékvezető

Az előadások tervezett beosztása:

• 14.15-14.45 Az előadás témája: Supply Chain Security and Current Implications

Időtartama: 20 perc, ezt követően 10 percben a téma megvitatása a hallgatósággal.

• 14.45-15.15 Az előadás témája: Current Trends in the Military Logistics

• 15.15-15.45 Az előadás témája: Property Estimates and Evaluation of Life Cycle Costs of Military Equipment and Assets

Bár az előadások témái a katonai logisztikai szakterületet érintik, azok a Nemzeti Közszolgálati Egyetem minden oktatója és hallgatója számára nyitottak.

Dr. Venekei József ezredes