NKE - HEAD

Zöldebb Európa válság idejénPontszerző

Előadó: Dr Barna Hanula (Széchenyi Egyetem), Úr Gábor Várkonyi (autópiaci szakértő), Úr Mátyás Maksi (Európai Bizottság Magyarországi Képviselete)

Oktatási Központ/Földszint-III. előadó (Oktatási Központ)

Oktatási Központ/Földszint-III. előadó

💛 HEAD-NKE 2022. évközi előadás 💙

"Európa zöld lesz, vagy nem lesz"

⛽️ Napjaink geopolitikai válsága életünk számos területét befolyásolja, így közlekedési szokásainkat is az üzemanyag árának és mennyiségének ingadozása miatt. Ezzel kapcsolatban fontosnak érezzük, hogy informáljuk a hallgatóságot az elektormos autók jelenlegi piacáról és helyzetéről az Európai Unió zöld portfóliójában.

🚗 Előadóink lesznek Maksi Mátyás, az Európai Bizottság kötelékéből, valamint Várkonyi Gábor, autópiaci szakértő, valamint Dr. Hanula Barna, a legendás 1001 lóerős Bugatti Veyron motorjának a tervezője.

⏰Várunk téged is 2022. 11. 07-én 18:00-kor az Oktatási Központ III-as előadójába!

💛 HEAD-NKE csapata 💙

HEAD-NKE