KTP Szakmai Napok - 2022. december 1-2.

Társasjáték az oktatásban

III. emelet, 302-es terem (Oktatási Központ)

III. emelet, 302-es terem

1089 Budapest Üllői út 82.

Az oktatás során a különböző eszközök használata nagymértékben segíti a tanulási cél elérését és a hallgatók kompetenciáinak fejlődését.

A workshop során egy általános bevezetés után azt modellezzük az oktató kollégák számára, hogy melyik típusú társasjátékot (parti-játék; stratégiai játék; műveltségi játék) mire lehet használni az oktatás során és, hogy egy adott tantárgy kereteibe hogyan lehet ezt beilleszteni, valamint melyik milyen kompetenciát fejleszt. A konstruktivista pedagógia elvei szerint az a leghatékonyabb tanulási folyamat az, amikor a tanult ismereteket a hallgatók be tudják illeszteni saját korábbi tudásuk-tapasztalataik közé és konstruktívan részt vesznek a tanulási folyamatban.

A képzés oktatói: Dr. habil Korpics Márta és Biró Éva

Az eseményen való részvétel – a fejlesztési program csoportok tervezhetőségére figyelemmel – regisztrációhoz kötött.

Üdvözlettel:

Kreatív Tanulás Program