Nemzetközi Biztonsági Tanulmányok Tanszék

Különleges műveletek és helikopterek tanulmányi kirándulás Szolnokra

MH 2. vitéz Bertalan Árpád Különleges Rendeltetésű Dandár és az MH 86. Szolnok Helikopter Bázis

Szolnok

Tisztelt Hallgató!

2022. november 15-én az MH 2. vitéz Bertalan Árpád Különleges Rendeltetésű Dandárhoz és az MH 86. Szolnok Helikopter Bázisra szervezünk újabb szakmai tanulmányutat. Ezúttal Szolnokra látogathatnak el az érdeklődő hallgatók.

A program során bemutatkoznak a rendszeresített haditechnikai eszközök és az alakulatok feladatrendszerébe is betekintést nyerhet az érdeklődő.

A kirándulás egész napos, és a jelentkezők busszal utaznak a helyszínre.

Azon érdeklődőket is várjuk, akik a Pápa Légibázis kirándulásra nem tudtak jelentkezni!

A szakmai tanulmányúton résztvevőhallgató igazolást kap a programban való részvételről, így a tanórákról való távolmaradás ezen a napon nem minősül igazolatlan hiányzásnak.

További részletekről a regisztrációt követően e-mailben tájékoztatjuk a résztvevőket

Jelentkezési határidő: 2022. november 6. 9:00 óra

Vecsey Mariann, Szilágyiné Csollák Klára