Kreatív Tanulás Program Módszertani Teadélután

Kreatív Tanulás Program Módszertani Teadélután - február 22.

Zrínyi Miklós terem (Ludovika Főépület)

Zrínyi Miklós terem

Ludovika Főépület

Tisztelt Érdeklődő!

Ezúton tisztelettel szeretnénk meghívni a Kreatív Tanulás Program keretében és a Kreatív Tanulás Osztály szervezésében negyedik alkalommal megrendezésre kerülő Módszertani Teadélutánra. Az eseményen az ÁNTK oktatási portfóliójának sajátosságait, jellegzetességeit ismerhetik meg a kari képviselőkkel folytatott beszélgetés során. A tapasztalatok megosztását kötetlen beszélgetés követi.

Az esemény időpontja: 2023. február 22. 16:00-17:30

A meghívott beszélgetőpartnerek:

- Dr. Hazafi Zoltán tanszékvezető egyetemi docens,  ÁNTK Emberi Erőforrás Tanszék

- Dr. Kelemen Miklós egyetemi docens, ÁNTK Állam- és Jogtörténeti Tanszék

- Miklósy Hajnalka nyelvtanár, ÁNTK Idegennyelvi és Szaknyelvi Lektorátus

- Dr. Ördögh Tibor egyetemi docens, ÁNTK Európa-tanulmányok Tanszék

- Dr. Zachar Péter nemzetközi dékánhelyettes, tanszékvezető egyetemi docens, ÁNTK Nemzetközi Kapcsolatok és Diplomácia Tanszék

A beszélgetés moderátora: Dr. Németh Balázs, HHK Hadtörténelmi, Filozófiai és Kultúrtörténeti Tanszék

Az esemény helyszíne: Ludovika Főépület Zrínyi terem

A programon való részvétel regisztrációhoz kötött, kérjük, a LudEvent regisztrációkor kaptott QR kódot hozza magával a rendezvényre.

Várjuk szeretettel jelentkezését!

Kreatív Tanulás Osztály