Aréna/Földszint-Nagy Csarnok (Ludovika Egyetemi Sportközpont)

Aréna/Földszint-Nagy Csarnok

Ludovika Egyetemi Sportközpont

Kedves Egyetemi Polgár!

Köszönjük szépen érdeklődésedet az Dolgozói kispályás labdarúgó torna iránt!

Ezen a regisztrációs felületen az egyetemi oktatókból, dolgozókból álló csapatok jelentkezését várjuk.

A Dolgozói kispályás labdarúgó torna 2023. május 19-én (péntek) kerül megrendezésre 09:00-11:00 óra között a Ludovika Aréna, Sportcsarnok I. teremben.

Nevezési határidő: 2023. május 16. (kedd) éjfél

Regisztráció menete:
1. Töltsd le az alább csatolt „Dolgozói kispályás labdarúgó torna_Regisztrációs űrlap”-ot.
2. Kattints a „Regisztráció” gombra és add le csapatod nevezését a „Dolgozói kispályás labdarúgó torna_Regisztrációs űrlap” feltöltésével.

Az alább csatolt "Dolgozói kispályás labdarúgó torna_Regisztrációs űrlap" hiánytalan kitöltése minden regisztráló csapat számára kötelező!

Az űrlapot a csapatvezetőknek 2023. május 16. (kedd) éjfélig hiánytalanul kitöltve fel kell tölteni a Regisztráción belül található „Dolgozói kispályás labdarúgó torna_Regisztrációs űrlap feltöltése” mezőnél.

Felhívjuk a figyelmet, hogy a Dolgozói kispályás labdarúgó tornára történő jelentkezést a szervezők csak az esetben tudják elfogadni, ha az űrlapon minden mező hiánytalanul ki van töltve, illetve amennyiben a megadott határidőn belül feltöltésre kerül a Regisztrációs űrlap!

Amennyiben bármilyen felmerülő kérdésed lenne a programmal kapcsolatban, fordulj hozzánk bizalommal a Sportiroda@uni-nke.hu e-mail címen.

Vagyonhasznosítási és Sportiroda