NKE - HEAD

HEAD-NKE Infóest

Oktatási Központ/Földszint-IV. előadó (Oktatási Központ)

Oktatási Központ/Földszint-IV. előadó

Kedves Érdeklődők!

Sok-sok izgalommal szeretnénk bejelenteni, hogy a House of European Affairs and Diplomacy NKE idén is tagfelvételt hirdet. A sikeres felvételhez vezető első fontos eseményünk az Infóest.

Időpont: 2023. szeptember 25. 18:00

Helyszín: Oktatási Központ IV. előadó

Amennyiben érdekel a diplomácia, az Európai Unió, szeretnéd róla ismereteidet kiterjeszteni, inspiráló emberekkel megismerkedni és tanulni tőlük, emellett egy összetartó közösségnek tagja lenni, akikkel együtt jobbnál jobb szakmai és szabadidős programokon vehetsz részt, akkor a HEAD-ben van a helyed.

Ha felkeltettük az érdeklődésedet, látogass el az Infóestünkre ekkor és itt, ahol mélyebben megismerkedhetsz a szervezetünkkel és tagjainkkal!

Az est folyamán többet megtudhatsz arról, hogy milyen lehetőségeket kínál Neked a HEAD és a felmerülő kérdéseidre is választ adunk. Az esemény végén egy izgalmas kvíz kitöltésével értékes nyereményekhez juthatsz.

Természetesen az Infóest után kihagyhatatlan egy közös iszogatás, ahol kötetlenül folythathatjuk a beszélgetést.

A részvétel regisztrációhoz kötött!

Mi már rendkívül izgatottak vagyunk, hogy találkozzunk Veletek, jövőbeli tagjainkkal!

Minden kedves érdeklődőt várunk sok szeretettel!

HEAD-NKE diákszervezet

Participants