2023. évi rendezvények

Tudás, tehetség, trendek, avagy oktatás a világ vezető egyetemein

Online, MS Teams

Tisztelt Címzett!

Örömmel hívjuk a 2023. október 25-én, szerdán 17:00-19:00 óra között online MS Teams formában megrendezésre kerülő „Tudás, tehetség, trendek, avagy oktatás a világ vezető egyetemein” elnevezésű eseményre.

A beszélgetés apropóját adja, hogy Egyetemünkön zajlik egy képzésfejlesztési reform, amelynek célja a hatékony tanulást és az egyéni képességek fejlesztését célzó oktatásmódszertan további kiterjesztése, a megkezdett oktatói szemléletformálás erősítése és ennek eredményeként az élményalapú- és hallgatóközpontú oktatás megvalósítása.

A beszélgetés moderátora Prof. Dr. Christián László r. ddtbk. oktatási rektorhelyettes.

Meghívott beszélgetőpartnerek:

Dr. Deli Janka – 2018 ősze óta folytat a jogállamiság csökkenésének gazdasági hatásait vizsgáló empirikus kutatást a Stanford Egyetemen,

Prof. Dr. Füstös János – információs rendszerek professzora a denveri Metropolitan Állami Egyetemen,

Horváth Balázs - az oktatás innovációjának területén működő Kimitisik nevű cég társalapítója,

Öveges Csaba - Los Angelesben a Beverly Hills Hotel vezérigazgató helyettese, a Harvad Egyetemen adatkutatást tanul.

A beszélgetés végén lehetőség lesz kérdések feltevésére.

Az eseményen való részvétel regisztrációhoz kötött.

Szeretettel várjuk jelentkezését!

Oktatási Rektorhelyettes