2023. évi rendezvények

A Magyar Kommunikációtudományi Társaság könyvbemutatója

Ludovika Szárnyépület/Földszint-John Lukacs Társalgó (Ludovika Szárnyépület)

Ludovika Szárnyépület/Földszint-John Lukacs Társalgó

Ludovika Szárnyépület

Tisztelt Érdeklődő!

A Kreatív Tanulás Iroda szervezésében valósul meg a Magyar Kommunikációtudományi Társaság két könyvbemutatója, amelynek célja az elmúlt évek kommunikációtudományi kutatásait reprezentáló könyvek bemutatása.

H. Tomesz Tímea: Bevezetés a sportkommunikációba

Program:

17.00-17.15: Köszöntő – Dr. habil. Korpics Márta Katalin Kreatív Tanulás Iroda vezetője, az MKTT alelnöke

17.15-17.45: H. Tomesz Tímea: Bevezetés a sportkommunikációba c. könyvének ismertetése, kérdések a könyvről.

17.45-18.45: Spannraft Marcellina – Korpics Márta – Béres István (szerk.): Szakralitás és kommunikáció c. könyvének bemutatója, ahol a szerkesztett kötetben tanulmányokat elhelyező szerzők mutatják be írásaikat.

18.45: A program zárása

Szeretettel várjuk a rendezvényen!