Tisztelt Címzett!

Tisztelettel és szeretettel meghívjuk az Élményalapú Digitális Oktatás Kutatóműhely bemutatkozó konferenciájára, melyre 2023. november 15-én kerül sor. A konferencia „Az oktatás erőforrásai” címet viseli, mely élő online (MsTeams Live Event) közvetítésben lesz hozzáférhető az Egyetem oktatói, valamint magasabb vezetői és oktatási dékánhelyettesei számára. Az első alkalommal megrendezésre kerülő konferencia során meghívott előadóink előadásait hallgathatják meg, akik a konferencia címéhez igazodva mutatják be az általuk képviselt, az egyetem oktatási stratégiájához illeszkedő módszertani előadásait.  A konferencián hat előadást hallgathatnak meg, melynek programja a lentebbi pontokban olvasható. A konferenciát egy zárt körben megszervezett 60 perces játék követ, melyen a konferenciára regisztrált egyetemi polgárok közül az első húsz vehet részt.

A rendezvény tervezett programja:

I. rész (max. 1,5 óra)

Moderátor: Dr. Dominek Dalma Lilla egyetemi docens

9:30   Megnyitó – Prof. Dr. Christián László oktatási rektorhelyettes

9:45  11:15  Előadások:

Dr. Falyuna Nóra Tudomány és társadalom Kutatóműhely: Információtudatosság és tudománykommunikáció a (dez)információs társadalomban

Dr. Korpics Márta – Kreatív Tanulás Iroda: Kreatív eszközök az oktatásban

Szepsi Szűcs Levente Innovációs és Technológiai Osztály: Az innováció és oktatás kapcsolata

Dr. Tóth Tamás Tudománystratégiai Osztály: Milyen típusú kutatásokba érdemes bevonni az egyetemi hallgatókat?

Deák Melinda Zóra Egyetemi Hallgatói Önkormányzat: Digitális oktatási lehetőségek hallgatói szemmel.

Dr. Dominek Dalma Lilla Dr. Christián László Ceglédi Szabolcs Botos Virág Barnucz Nóra  – Élményalapú Digitális Oktatási Kutatóműhely: A FLOW és a digitalizáció jelentősége: az ÉDOK tevekénysége es eddigi eredményei

11:15 – 11:30 – Szünet: 15 perc

II. rész (max. 1 óra)

11:30 – 12:30 – Játék

Téma: közös játékra hívjuk az érdeklődőket, mely során tanórai anyagokat dolgozunk fel játékos formában, így ez a módszer alkalmas lehet arra, hogy a hallgatók ennek segítségével ismerkedjenek meg a tanórai anyagokkal, illetve sajátítsák el az ismereteket.

Az eseményen való részvétel regisztrációhoz kötött.

Regisztráció: https://ludevent.uni-nke.hu/e/Az_oktatas_eroforrasai

Szeretettel várjuk jelentkezését!