Warmaking and Peacemaking over International Rivers

1. emelet-100. Széchenyi Díszterem/Ludovika Főépület (Ludovika Főépület)

1. emelet-100. Széchenyi Díszterem/Ludovika Főépület

Ludovika Főépület

Ezúton tájékoztatjuk a rendezvény iránt érdeklődőket, hogy a koronavírus megelőzésének érdekében hozott rendelkezésekre való tekintettel rendezvényünket határozatlan időre elhalasztjuk.

Megértésüket köszönjük!

Nemzetközi Igazgatóság

We would like to kindly inform our guests that due to the provisions made to prevent the spread of COVID-19 the University will postpone the event.

Thank you for your understanding.

International Directorate

The International Directorate ( Ludovika -University of Public Service) is delighted to introduce the following event

Lecture of Professor Aaron Wolf a world-renown scholar of the Oregon State University

Warmaking and Peacemaking over International Rivers

Date: 20th of March 2020, 11.00 am.

Venue: Ludovika Ceremonial Hall, Ludovika Main Building I floor. (1083 Budapest, Ludovika sqr. 2.)

The language of the event is English.

Every participant is very welcome!

A Nemzeti Közszolgálati Egyetem tisztelettel meghívja Aaron Wolf, az Oregon State University világhírű professzorának "Warmaking and Peacemaking over International Rivers" című előadására.

2020. március 20. napján 11.00 órai kezdettel a Ludovika Főépület Széchenyi Díszteremben (1083 Budapest, Ludovika tér 2.).

Az esemény nyelve angol.

Az eseményen való részvétel beleszámít az NKE-s hallgatók kollégiumi férőhelyhez szükséges pontszerzésébe.

Minden kedves érdeklődőt szeretettel várunk!

• 10:30 11:00
      Registration 30m