Világűrjog és -Politika Kutatóintézet

Űrpolitika: stratégiai és európai kérdések. Francia-magyar perspektívák / Politique de l’espace: enjeux stratégiques et européens. Regards croisés franco-hongrois

1. emelet-100. Széchenyi Díszterem/Ludovika Főépület (Ludovika Főépület)

1. emelet-100. Széchenyi Díszterem/Ludovika Főépület

Ludovika Főépület

1083 Budapest, Ludovika tér 2.

Megtelt! Sold out!

Tisztelettel meghívom Önt a Nemzeti Közszolgálati Egyetem Világűrjog és -Politika Kutatóintézet és a Francia Nagykövetség szervezésében megvalósuló "Űrpolitika: stratégiai és európai kérdések. Francia-magyar perspektívák" című konferenciára.

A konferencia francia, angol, magyar nyelven fog folyni  tolmácsolással.

Nous avons le plaisir de vous convier à la conférence « Politique de l’espace : enjeux stratégiques et européens. Regards croisés franco-hongrois », organisée par l’Institut du droit et de la politique spatiaux de l’Université du service public (NKE), l’Ambassade de France en Hongrie et l’Institut français de Budapest.

La conférence se déroulera en français, hongrois et anglais avec traduction simultanée.

Program: „Űrpolitika: stratégiai és európai kérdések. Francia-magyar perspektívák” konferencia | Francia Intézet (franciaintezet.hu)

Dr. Bartóki-Gönczy Balázs, Huszár Borbála