Nemzetközi és Európai Szakkollégium

A magyar külügy kihívásai 2023-ban

1. emelet-100. Széchenyi Díszterem/Ludovika Főépület (Ludovika Főépület)

1. emelet-100. Széchenyi Díszterem/Ludovika Főépület

Ludovika Főépület

1083 Budapest, Ludovika tér 2.

Nagy megtiszteltetés számunkra, hogy a Külgazdasági és Külügyminisztérium elfogadta felkérésünket, így Szijjártó Péter külgazdasági és külügyminisztert fogadhatja Szakkollégiumunk.

Az Egyetem Nemzetközi és Európai Szakkollégiuma egy olyan közösséget képvisel, amely elkötelezett a nemzetközi kapcsolatok és az európai együttműködés iránt. A külügyminiszter egyik legfontosabb feladata, hogy képviselje hazánkat a nemzetközi színtéren, így Szakkollégiumunk profiljához is kapcsolódva a magyar külügy 2023-as kihívásait választottuk a rendezvény témájául.

🤔    Foglalkoztat, milyen feladatai vannak egy külügyminiszternek?

🙋🏼‍♀️Érdekel, milyen kihívásokkal kellett szembenéznie Miniszter Úrnak 2023-ban?

💭Kíváncsi vagy, milyen feladatok merültek fel egy nemzetközi konfliktus ideje alatt?

Amennyiben foglalkoztatnak ezek a kérdések, tarts velünk március 11-én a kerekasztal-beszélgetésünkön a Ludovika Főépület Széchenyi Dísztermében, és fogadd velünk közösen az külgazdasági és külügyminisztert!

Érkezés : 17:15-ig‼️

🤵🏼‍♀️🤵Öltözet: Ünnepi öltözet

Továbbá szeretnénk felhívni a rendezvényen való résztvevők figyelmét, hogy az eseményre hozzák magukkal a személyi, valamint a diákigazolványukat!

⚠️Az esemény csak NKE-s hallgatók, valamint egyetemi polgárok számára nyitott, a részvétel LudEvent regisztrációhoz kötött.  ⚠️

Várunk mindenkit sok szeretettel!

Nemzetközi és Európai Szakkollégium💚

Nemzetközi és Európai Szakkollégium