Hallgatói Tér (Víztudományi Kar - Bajai Campus)

Hallgatói Tér

Víztudományi Kar - Bajai Campus

Csatlakozzatok hozzánk egy különleges borkóstolóra, amit az egyetemi hallgatói önkormányzat szervez nektek! Egy estére hagyjátok hátra a tanulást és merüljetek el az ízek és illatok világában.

🍇 Mi vár rátok?
A borkóstoló során lehetőségetek lesz kipróbálni kiváló minőségű borokat, melyeket kiválogattunk számotokra. Tapasztaljátok meg a különböző szőlőfajtákat és régiókat, és ismerjétek meg a borászok izgalmas történeteit. A kóstolás során szakértőnk segítségével felfedezhetitek a borkóstolás művészetét, és ráébredhettek, miért olyan különleges ez az élmény.

👃👅 Mit tanulhattok a borkóstolásról?

Hogyan érzékeljük a különböző ízeket és illatokat a borokban.
Hogyan válasszuk ki a tökéletes bort az étkezésekhez vagy különleges alkalmakhoz.
Hogyan párosítsátok össze a borokat ételekkel, hogy az igazi gasztronómiai élményt élhessétek át.

Helyszín: NKE VTK, Hallgatói Tér
Kezdés: 16:00 óra