Oktatási Központ/1. emelet-112-113. MULTI (Oktatási Központ)

Oktatási Központ/1. emelet-112-113. MULTI

Az NKE ÁNTK HÖK bemutatja:

Lélekmelengető - beszélgetés Peller Mariannal 🤍

Kedves Hallgatótársaink! ☺️

Szeretnénk nektek bemutatni a következő eseményünket a 🫂Lélekmelengetőt!

A mai világban nehéz megtalálni a mindennapok közötti egyensúlyt. Sokszor éjszakákba menően tanulunk vagy dolgozunk, ami sokszor kimerítő és szeretteinkre, családtagjainkra, barátainkra alig jut idő.⏳

A mostani Lélekmelengető alkalmon 🗣️Peller Mariann 🫂 televíziós és rádiós műsorvezető, valamint a Lélekközösség megalapítója fog számunkra mesélni a munka és magánélet elválasztásáról. Kitér majd a megfelelő egyensúly megtalálására, módszerekre, amik ezt a problémát segíteni tudják.

Az esemény célja továbbra is a rohanó világban felmerülő problémák segítése és esetleges lelki sérelmek gyógyítása. ❤️‍🩹

Az eseményen lehetőség lesz kérdéseket is feltenni a témával kapcsolatban, így nyugodtan készüljetek, ha van konkrét eset, ami érdekelne titeket!

📌Időpont: 2024. március 20. 18:00
📌Helyszín: Oktatási Központ - 112-113-as terem

Az előadáson való részvétel ingyenes, de regisztrációhoz kötött❗️

👇🏻Regisztrálni az alábbi linken lehet 2024. március 20. 12:00-ig: https://ludevent.uni-nke.hu/event/3839/

MAXIMUM 90 FŐ VEHET RÉSZT A RENDEZVÉNYEN!

Az esemény NEM sajtónyilvános!📵

A szervezők a programváltozás jogát fenntartják.

Sok szeretettel várunk minden kedves Érdeklődőt! ☺️

NKE ÁNTK HÖK