Emberi Erőforrás Tanszék

Közbeszerzés és Integritás 2024.

1. emelet-100. Széchenyi Díszterem/Ludovika Főépület (Ludovika Főépület)

1. emelet-100. Széchenyi Díszterem/Ludovika Főépület

Ludovika Főépület

1083 Budapest, Ludovika tér 2.

Kormány a közbeszerzésekben a verseny szintjének növelését célzó intézkedésekről (2023–2026) szóló cselekvési tervről rendelkező 1118/2023. (III. 31.) Korm. határozat 14. pontjában felkérte a miniszterelnök politikai igazgatóját, hogy a Nemzeti Közszolgálati Egyetem útján, a belügyminiszterrel együttműködésben gondoskodjon a közszférában foglalkoztatottak, valamint a közbeszerzés más szereplői számára a szervezeti integritás elősegítését célzó, illetve a korrupciós kockázatokkal és az összeférhetetlenséggel kapcsolatos konferenciák, tájékoztató rendezvények szakmai programjának összeállításáról és megszervezéséről.

feladathoz kapcsolódóan a Nemzeti Közszolgálati Egyetem elkészítette a kért szakmai program tervezetét, amely alapján Közbeszerzés és Integritás 2024. címmel 2024. április 29-én szakmai konferenciát szervez az érintett szervek képviselőinek bevonásával.

TISZTELT ÉRDEKLŐDŐK!

EZÚTON TÁJÉKOZTATOM ÖNÖKET, HOGY MÁR CSAK STREAMING REGISZTRÁCIÓRA VAN LEHETŐSÉG!

MEGÉRTÉSÜKET KÖSZÖNJÜK!

NKE ÁNTK Közszolgálati HRM Kutatóműhely