Nemzetközi Főigazgatóság

Egy stabil jövő felé: Alkalmazkodás egy új világrendhez Towards a stable future: Adapting to a New World Order

1. emelet-100. Széchenyi Díszterem/Ludovika Főépület (Ludovika Főépület)

1. emelet-100. Széchenyi Díszterem/Ludovika Főépület

Ludovika Főépület

1083 Budapest, Ludovika tér 2.

Please find english version below

Csatlakozz hozzánk április 22-én az ’Egy stabil jövő felé: Alkalmazkodás egy új világrendhez' című konferencián, ahol mélyrehatóan fogunk foglalkozni napjaink kihívásaival és az azokra alkalmazható stratégiákkal egy stabil jövő érdekében.

Egy olyan korszakban, amelyben új típusú fenyegetések és folyamatos geopolitikai elmozdulások vannak, hogyan biztosíthatjuk a nyugati világ biztonságát és stabilitását?

Az energiafüggetlenség nem csak egy cél; ez egy szükségszerűség a rugalmas jövő számára. Fedezd fel velünk az innovatív utakat az önfenntartó és fenntartható gyakorlatok felé, és az új technológiák szerepét a szuverenitásunk erősítésében.

Egy új fejezet kezdődik az Egyesült Államokban is, hogyan alakulnak át ennek hatására az európai-amerikai kapcsolatok?

Jegyezd be a naptáradba: 2024. április 22-e, Nemzeti Közszolgálati Egyetem - Széchenyi Díszterem!

Ez a konferencia kiváló lehetőséget nyújt arra, hogy részt vegyél a narratíva alakításában egy stabil, alkalmazkodó és virágzó világ felé. Ne hagyd ki ezt a kivételes lehetőséget a kapcsolatépítésre, tanulásra és együttműködésre nagyszerű szakértőkkel és érdeklődőkkel!

Vendégeink lesznek:

Dr. Orbán Balázs (HU)- A Miniszterelnök politikai igazgatója

Heather Nauert (USA)- Az Egyesült Államok külügyminisztériumának korábbi szóvivője

Jacek Bartosiak (PL)- A Strategy & Future vezérigazgatója és alapítója, a washingtoni székhelyű Potomac Foundation vezető munkatársa

James Jay Carafano (USA)- Korábbi elnöki főtanácsadó. A nemzetbiztonsági és külpolitikai kihívások vezető szakértője

Bertrand de La Chesnais (FR)- francia politikus, volt ejtőernyős. A francia hadsereg altábornagya, 2021-ben Éric Zemmour elnökjelölt kampányfőnöke volt

Kacper Kita (PL)- Elemző és rovatvezető, a Nowy Ład portál szerkesztőbizottságának tagja

Rendezvényeink elején és szüneteiben frissítő kávét kínálunk. A konferencia zárásaként pedig melegételes állófogadást tartunk és ehhez kiváló magyar borokkal koccintunk.

Rendezvényünk első panelbeszélgetésén angol-francia-magyar tolmácsolást biztosítunk, az egész rendezvényünkön pedig angol-magyar tolmácsolást biztosítunk.

Mark your calendars for April 22, 2024, at the Széchenyi Hall, Ludovika University of Public Service. This is your chance to be part of shaping the narrative towards a stable, adaptable, and prosperous world. Don't miss out on this exceptional opportunity to connect, learn, and collaborate with like-minded individuals!

In an era of evolving threats and geopolitical shifts, how can we ensure the security and stability of the Western world?

Energy independence is not just a goal; it's a necessity for a resilient future. Explore with us the innovative pathways towards self-reliance, sustainable practices, and the role of emerging technologies in powering our sovereignty.

With a new chapter unfolding in the United States, how do transatlantic relations evolve?

This conference is an excellent opportunity to participate in shaping the narrative towards a stable, adaptive and prosperous world. Don't miss this exceptional opportunity to network, learn and collaborate with great experts and stakeholders!

Guest will be

Dr. Balázs Orbán- Political Director of the Hungarian Prime Minister's Office

Heather Nauert- former Spokesperson for the United States Department of State

Jacek Bartosiak (PL)- CEO and Founder of Strategy & Future, Senior Fellow at the Washington-based Potomac Foundation

James Jay Carafano (USA)- Former Senior Advisor to the President. A leading expert on national security and foreign policy challenges

Bertrand de La Chesnais (FR)- French politician, former paratrooper. He served as a Lieutenant General  in the French Army. He was the campaign manager for 2021 presidential candidate Éric Zemmour

Kacper Kita (PL)- Analyst and columnist, member of the editorial board of Nowy Ład portal

We offer refreshing coffee at the beginning and during the breaks of our events. And to close the conference, we will have a hot food luncheon with a toast with excellent Hungarian wines.

English-French-Hungarian interpretation will be provided in the first panel of our event, and English-Hungarian interpretation will be provided for the whole event.

Nemzetközi Főigazgatói Iroda