Ambassadors' Forum at Ludovika - Germany

Földszint-50. Szent László Kápolna/Ludovika Főépület (Ludovika Főépület)

Földszint-50. Szent László Kápolna/Ludovika Főépület

Ludovika Főépület

A Nemzeti Közszolgálati Egyetem és Németország Nagykövetsége tisztelettel meghívja Őexc. Johannes K. Haindl, előadására 2020. szeptember 22. napján 18.00 órai kezdettel a Ludovika Főépület Szent László Kápolnájában.

Az esemény nyelve angol.

Tekintettel a járványügyi biztonsági intézkedésekre a teremben résztvevők száma maximalizált, ezért tisztelettel kérjük az érdeklődőket, hogy mihamarabb regisztráljanak.

A regisztrációs link 2020. szeptember 21. napján 12.00 óráig érhető el vagy addig, amíg a terem kapacitásának megfelelő érdeklődő regisztrál.

Az eseményen való részvétel beleszámít az NKE-s hallgatók kollégiumi férőhelyhez szükséges pontszerzésébe.

Az eseményen a maszk viselése kötelező. Tisztelettel kérjük gondoskodjon saját maszkról.

Minden kedves érdeklődőt szeretettel vár az NKE Nemzetközi Igazgatósága!

The International Directorate of the Ludovika - University of Public Service  and the Embassy of Germany requests the pleasure of your company to the next Ambassadors' Forum at Ludovika.

Date: 22nd September 2020, 6.00 pm.

Venue: Chapel, Ludovika Main Building (ground-floor).

The language of the event is English.

Every participant is very welcome! Please note that due to epidemiological security measures the participants number is limited therefore we kindly ask you to make your registration at your earliest convenience.

The registration is open until 12.00 am 22 September 2020 or until the capacity of the room is full.

The language of the event is English.

Please wear a face mask during the event and bring your own mask.

The International Directorate welcomes every participant!

• 17:30 18:00
      Registration 30m