Biztonságpolitikai Szakkollégium

Biztonságpolitikai Szakkollégium- Infóest

Oktatási Központ/1. emelet-112-113. MULTI (Oktatási Központ)

Oktatási Központ/1. emelet-112-113. MULTI

TAGFELVÉTEL!

A Biztonságpolitikai Szakkollégium idén is felvételt hirdet a biztonságpolitika iránt érdeklődő főiskolai és egyetemi hallgatók részére. Az államilag minősített szakkollégiumunk lehetőséget nyújt az egyetemi tanulmányok mellett, hozzáadott ismeretek szerzésére és átültetésére a gyakorlatban, ennek érdekében minden szemeszterben önálló kurzus indul kifejezetten a tagság számára, melyen az adott témában szakértők adnak elő.

Kiterjedt műhelyrendszer működik a szakkollégiumban, amelyben mindenki megtalálhatja a hozzá illőt, egyúttal biztosítja, hogy a szakkollégista a szóban forgó területen mélyebb tudásra tegyen szert és kutatásokat folytasson. Utóbbi eredményeinek publikálását a biztonsagpolitika.hu-n tanulmány ill. elemzés formájában szintén támogatja a szakkollégium, továbbá a közösségünk által szervezett konferenciákon a nagyközönség előtt is előadásra kerülnek. Ezenkívül a folyamatosan meghirdetésre kerülő egyedi tanulmányutakon való részvételre is lehetőség van, amikről maradandó élményekkel gazdagodva térhetsz haza!

BSZK-sként egy összetartó csapat része lehetsz, megbecsült tagja egy a szakmaiság iránt elkötelezett közösségnek, melyre egyetemi éveid alatt bátran támaszkodhatsz!

Biztonságpolitikai Szakkollégium

Participants
1101 Budapest, Hungária körút 9.