Innovációs és Technológiai Osztály

INNOVÁCIÓS MENEDZSER tréning (30 modul, online)

Microsoft Teams (Online)

Microsoft Teams értekezlet

Tisztelt Egyetemi Polgárok!

Az Innovációs és Technológiai Iroda INNOVÁCIÓS MENEDZSER tréninget hirdet a kutatók, oktatók, PhD hallgatók, kutatóintézetvezetők, kutatásfejlesztési és innovációs projektek menedzselésében résztvevő egyetemi polgárok részére.

Az INNOVÁCIÓS MENEDZSER tréning célja a kutatásmenedzsment és az innováció jobb megértésén keresztül olyan szakemberek képzése, akik rendelkeznek a kutatásfejlesztési és innovációs projektek menedzseléséhez szükséges alapfokú elméleti és gyakorlati ismeretekkel és készségekkel.

Időpontja: 2021. március 1. – április 30.

A tréning az online térben valósul meg, a részvétel előzetes regisztrációhoz kötött.

A esemény részletes tájékoztató tematikája a csatolt dokumentumban található.

A tréning az NKFI Alapból finanszírozott 2019-1.2.1-EGYETEMI-ÖKO-2019-00014 azonosítószámú, „Közszolgálati Technológia Transzfer Kezdeményezés (KTTK)” című projekt keretében valósul meg.

Innovációs és Technológiai Iroda (ITI)