Nemzetközi és Európai Szakkollégium

Amerika diákszemmel – Cserediák programok és lehetőségek Észak-Amerikától Dél-Amerikáig

Mindig is kíváncsi voltál milyen lehet egy olyan országban élni, ahol a téli kabát egy állandó kellék és akár a szempilláid is lefagyhatnak? Szeretnéd tudni, milyen egy amerikai patikában intézni a nagybevásárlást? Érdekel hogyan ünneplik a halottak napját Mexikóban? Gondolkoztál már azon, hogy milyen az, amikor az autóút mellett krokodilok úszkálnak?

Szeretettel várunk 2021. 04. 22-én, csütörtökön a 18:00-tól megrendezésre kerülő online eseményünkön, ahol a NESZK négy tagja fog mesélni élményeiről az amerikai kontinensen. A NESZK Amerikai-hét zárásaként egy kötetlen beszélgetésre invitálunk benneteket, ahol lehetőségetek lesz közelebbről megismerni a kanadai, az amerikai, a mexikói és a Costa ricai kultúrát. A beszámolók után kérdéseket is tehettek fel az előadókhoz.

Előadóink:

Kiss Fanni –Kanada, 5 év Kanadában

Oláh Rebeka – USA, New York Academy of Sciences konferencia

Tóth Mirtill – Mexikó, cserediák a Rotary-val

Ignácz Emese – Costa Rica, cserediák az AFS-el

Időpont: 2021. 04. 22. (Csütörtök) 18:00

Az esemény regisztrációhoz kötött.

Az esemény pontszerző a kollégiumi felvételi során!

Amennyiben felkeltette a téma az érdeklődésedet várunk sok szeretettel az előadásunkon!

A NESZK csapata

Nemzetközi és Európai Szakkollégium