ITDK 2021. tavasz

Megnyitó, ITDK 2021. tavasz

Online (MS Teams)

Megnyitó

Meghívó a Nemzeti Közszolgálati Egyetem Államtudományi és Nemzetközi Tanulmányok Kar Intézményi Tudományos Diákköri Konferenciájának 2021. évi tavaszi fordulóján való részvételre.

Az Országos Tudományos Diákköri Tanács (OTDT) minden páratlan évben tavaszára meghirdeti az Országos Tudományos Diákköri Konferenciát.

A hallgatók intézményi minősítő TDK-konferenciákon szerezhetik meg a hamarosan kiírásra kerülő 36. OTDK-n (2023.) való indulás jogát. A felhívásnak megfelelően 2021 tavaszán Karunkon is színvonalas pályamunkákkal nevezhetnek hallgatóink és a konferencián a szakterületük legkiválóbb szakemberei előtt mutathatják be kutatási eredményeiket.

A versenyen négy tagozatban mérhetik össze a tudásukat a versenyzők, és szerezhetnek továbbjutási jogot a 2023. évi OTDK valamely szekciójába.

Az NKE ÁNTK KTDT szervezésében megvalósuló 2021. évi tavaszi ITDK a veszélyhelyzetre tekintettel online kerül megrendezésre.

A bírálóbizottságok és segítőik, a versenyzők, opponensek, pályatársaik, témavezetőjük és más érdeklődők is csak online, az MS Teams felületen követhetik az eseményeket. A versenyzők külön előadói jogosultsággal tudják bemutatni a dolgozatukat.

Kérjük az online csatlakozókat, hogy lehetőleg a rendezvény kezdete előtt lépjenek be a Teams alkalmazásba az egyes tagozatok linkjein keresztül, az egyetemi fiókkal azonosítva magukat. Vendég belépőknél szükség van a csatlakozás engedélyezésére, amire csak két versenyző előadása között van lehetőség. Így kérjük, hogy ebben az esetben várják meg türelemmel az engedélyt. Kérjük, hogy csatlakozáskor a webkamerát és a mikrofont a Teams-en belül kapcsolják ki, hogy ne zavarják a versenyzőket. Hozzászólásra csak korlátozottan lesz lehetőség. Javasoljuk a szándékot a kéz ikonnal jelezzék és a kérdést a chat felületen írják le.

Általános program

2021. május 12. (szerda)

13:00-14:00 Megnyitó és köszöntő
14:00-19:00 Pályaművek bemutatása 4 tagozatban (25 perc/hallgató)

2021. május 17. (hétfő)
10:00-11:00 Ünnepélyes eredményhirdetés

Teams link: Kattintson ide az értekezlethez való csatlakozáshoz

Tisztelettel tájékoztatjuk, hogy a rendezvényen való részvétel nem regisztrációhoz kötött, valamint az esemény NEM "kollégiumi pontszerző esemény"!

Mindenkit szeretettel várunk!

Szervező: