Tavaszi ITDK

Online (MS Teams)

Harcászat, harceljárások tagozat

09:00-14:00 Pályaművek bemutatása

Időkeret a tagozatban (20 perc/hallgató) - 15 perc előadás + 5 perc hozzászólások, kérdések, vita /hallgató

A tagozati ülés az NKE MS Teams rendszerében kerül lebonyolításra. Az elérési linket e-mailben küldjük meg a regisztráltaknak.

Előadások témái:

•  A biológiai fegyverek átfogó áttekintése, célpontok, védekezési lehetőségek
  • A légvédelmi rakéta csapatok (alegységek) alkalmazását, kiemelten a zászlóalj harccsoport harctevékenységeit támogató doktrinális irodalom elemzése
  • A szárazföldi manőverező zászlóalj támadó harcának légvédelmi rakéta oltalmazása
  • Az arab-izraeli háborúk légvédelmi tapasztalatai (esettanulmányok a légvédelmi rakéta harcászat szemszögéből)
  • Napjaink felderítő eszközeivel szemben alkalmazható lehetséges álcázási eljárások

Tisztelt Hallgató!

Felhívjuk a figyelmét, hogy a rendezvényen való részvétel Egyetemünk hallgatói számára "kollégiumi pontszerző esemény", de csak abban az esetben, ha a hallgató előzetesen regisztrál, valamint beazonosítható módon jelentkezik be az eseményre (NKE hallgatói fiókját használva lép be a Microsoft Teams-be, Neptun kódját is megadja) és a rendezvény teljes időtartama alatt követi az eseményt.

Dr. Csengeri János százados