Államtudományi és Nemzetközi Tanulmányok Kar Hallgatói Önkormányzat

Fotelból a világ körül II. - Nemzetközi kihívások napjainkban

Orczy Úti Kollégium

Kedves Hallgatótársaink!

A Nemzetközi Kapcsolatok és Diplomáciai Tanszék és az NKE ÁNTK HÖK Nemzetközi Bizottság rendezvénysorozata 2021 szeptemberétől minden hónap második csütörtökjén kerül megrendezésre, ahol 4 érdekfeszítő nemzetközi témát járunk körbe. A diplomácia legkülönbözőbb területeibe lesz lehetőségetek betekintést nyerni.

4. előadás: Kína a valóságban

•  Előadók: P. Szabó Sándor, Bartók András
  •  Időpont: 2021. 12. 16. (csütörtök) 17:00
  •  Helyszín: Orczy Úti Kollégium Multimédiás termek

Kína számos területen különbözik Európától. Sokat beszélünk róla, ennek ellenére számos dolgot még sem tudunk. Az előadásunk célja, hogy Kínát valós tapasztalatokon keresztül szemlélhessük.

Az előadáson való részvétel ingyenes, de regisztrációhoz kötött!

• Regisztráció: ezen a felületen lehetséges!
  • Regisztrációs határidő: 2021. 12. 15. 20:00

Az előadás férőhelyeinek feltöltése a jelentkezési sorrend alapján történik; a rendezvény kizárólag a Nemzeti Közszolgálati Egyetem hallgatói számára kerül megszervezésre.

Szeretnénk felhívni a figyelmeteket, hogy 2021. július 7-től hatályos egyetemi járványügyi intézkedések alapján a zárt térben megrendezésre kerülő rendezvényeken kizárólag védettségi igazolvánnyal rendelkező személyek vehetnek részt. A rendezvényen való részvétel beleszámít a kollégiumi felvételihez szükséges 8 rendezvénybe!

MAXIMUM 80 FŐ VEHET RÉSZT A RENDEZVÉNYEN! A férőhelyek feltöltése érkezési sorrend alapján történik!

Minden érdeklődőt sok szeretettel várunk, hogy utazzon velünk a világ körül! Tartsatok velünk!

A Szervezők

NKE ÁNTK HÖK- Nemzetközi Bizottság - Kamrás István