ERASMUS+ PARTNER EXPO - 2022

Orczy Úti Kollégium

A Nemzetközi Igazgatóság az Erasmus+ mobilitási programok népszerűsítése érdekében idén is megrendezi az Erasmus+ PartnerExpo-t.

Ott a helyed:
                      - ha többet szeretnél tudni a programról;

- ha szeretnél külföldön tapasztalatot szerezni;

- ha pályáznál;

- ha új tudásra, ismeretre vágysz!

Az esemény célja: a célországok, partnerintézmények, kiutazási és mobilitási lehetőségek ismertetése, a kimenő hallgatói mobilitás ösztönzése miatt.

Helyszín: Ludovika Campus Orczy úti Kollégium, A-D Multimédiás termek

Esemény időpontja: 2022. február 15. 17:00-19:00

Tervezett programA különböző információs standokon az alábbiakról szerezhetnek bővebb ismeretet az érdeklődő hallgatók:

• Magyar és külföldi hallgatóktól a célországokra, illetve a kiutazói mobilitásra utazási és megélhetési információk; megismerhetik a célország kulturális, mindennapi és egyéb lehetőségeiről;
  • külföldi hallgatóktól a partnerintézményekről és az azok által nyújtott tanulási és szakmai gyakorlati lehetőségeiről;
  • a nemzetközi koordinátoroktól a pályázás folyamatáról, kiegészítő támogatásokról.

Regisztrációs határidő: 2022. február 14., 12:00 óra (dél)

Bővebb információ elérhető közösségi média felületeinken.

Minden kedves érdeklődőt szeretettel várunk!

*A rendezvényen való részvétel védettségi igazolvány felmutatásával lehetséges!

---

The International Directorate is organizing the Erasmus+ Partner Expo event again this year in order to introduce our partner institutions and provide participants with useful information regarding the Erasmus mobility program and its benefits.

During the program, in addition to informal discussions, students and teachers who have participated in mobilities will share their experiences in 15-minute long presentations.

Date: 15 February 2022 from 17:00 to 19:00

Location: Orczy Dormitory, A-D Multimedia rooms

Registration deadline: 14 February 2022 at 12:00 (noon)

For more information please check our social media platforms.

Please note that the presentations and most of the event will be held in Hungarian.

*Participants will be required to present their vaccination card upon entry.

Nemzetközi Iroda - Erasmus Team
A találkozó napirendje üres