EUSecure InfoDay Budapest

1. emelet-100. Széchenyi Díszterem/Ludovika Főépület (Ludovika Főépület)

Ludovika Főépület

A Nemzeti Közszolgálati Egyetem tisztelettel meghívja Önt az Erasmus+ EUSecure Projekt Információs napjára 2022. április 5-én, kedden, 9.00 órai kezdettel a Ludovika Főépület Széchenyi Dísztermébe.

Az EUSecure InfoDay keretében a résztvevők izgalmas előadást hallhatnak és kerekasztalbeszélgetésben vehetnek részt az EU aktuális és várható biztonsági kihívásairól, megismerkedhetnek a projekttel, valamint információt kaphatnak a 2022 júliusában megrendezésre kerülő EUSecure Pilot Course-ról.

Az EUSecure InfoDay továbbá lehetőség arra, hogy találkozzanak a projekt nemzetközi partnereinek képviselőivel az alábbi egyetemekről:

•             Salentói Egyetem, Lecce, Olaszország

•             Sapientia Erdélyi Magyar Tudományegyetem, Kolozsvár, Románia

•             Fernando Pessoa Egyetem, Porto, Portugália

•             Pireuszi Egyetem, Pireusz, Görögország

A rendezvény nyelve angol.

Minden kedves érdeklődő legkésőbb 2022. április 4-én, hétfőn 15.00 óráig regisztrálhat az eseményre.

Az eseményen kizárólag előzetesen regisztrált vendégek vehetnek részt.

Az eseményen való részvétel beleszámít az NKE-s hallgatók kollégiumi férőhelyhez szükséges pontszerzésébe, valamint előfeltétele annak, hogy a hallgató pályázzon az EUSecure Nyári Egyetemre, amelyet 2022 júliusában, Olaszországban tartunk meg.

Minden kedves érdeklődőt szeretettel vár az EUSecure Csapata!

* * *

The Ludovika University of Public Service requests the pleasure of your company at the Erasmus+ EUSecure InfoDay Budapest to be held on Tuesday, April 5, 2022 in the Széchenyi Assembly Hall of the Ludovika Main Building.

In the framework of this event participants will have the chance to debate different aspects of the European Union’s crosscutting security challenges and the possible responses to those.  Participants will also learn about the EUSecure Project that is funded by the European Union and hear in detail on the EUSecure Pilot Course to be launched in Italy in July 2022.

The event will provide an opportunity to meet the project partners coming from the following universities as well:

•           Salento University, Lecce, Italy

•             Sapientia University, Cluj-Napoca, Romania

•             University Fernando Pessoa, Porto, Portugal

•             University of Piraeus, Piraeus, Greece

The participation is bound to registration that is open until 3.00 p.m. on 4 April, 2022.

The EUSecure Team looks forward to welcoming you at the event.

* * *

What is EUSecure?

EUSecure is a project financed by the European Union Erasmus+ Strategic Partnership in Higher Education Programme (budget: 335.070EUR, timeframe: 1/09/2020 – 31/08/2023).

Mission

• Raising awareness among youth on emerging security challenges
  • Preparing the next generation of intellectuals for taking the right decisions
  • Creating a society that is better able to foresee security issues and tackle them