Ostrakon Szakkollégium

A 2022. évi Országgyűlési választások kampányértékelője

Oktatási Központ/Földszint-I. Magyary Zoltán előadó (I. előadó) (Oktatási Központ)

Oktatási Központ/Földszint-I. Magyary Zoltán előadó (I. előadó)

A magyar politika legmeghatározóbb és legnagyobb érdeklődést övező eseménye a közelgő országgyűlési választás, melynek eredményeire az ezt megelőző 50 napos kampányidőszak döntő befolyással bír.

Az Ostrakon Szakkollégium által szervezett 2022. évi Országgyűlési választások kampányértékelő Kerekasztal beszélgetés fókuszában a pártok kampány stratégiája és struktúrája áll. Többek között szó esik a social media, mint kampányeszköz növekvő térnyeréséről, vagy arról milyen szerepe van az ideológiának egy többpárti összefogás kampánya során.

Vendégeink: Ceglédi Zoltán politikai elemző, publicista, jogász és humorista, illetve Mráz Ágoston politikai elemző, egyetemi adjunktus, a Nézőpont Intézet alapítója

Moderál: Dr. Pál Gábor, az Ostrakon Szakkollégium igazgatója

Időpont: 2022. március 28. /hétfő/ 18:00

Helyszín: Oktatási Központ, I. előadó

Az esemény kollégiumi pontszerző előadásnak minősül! A részvétel díjtalan, de regisztrációhoz kötött.

Tájékoztatjuk a résztvevőket, hogy az esemény nem sajtónyilvános, kizárólag az egyetemi sajtó képviselői számára elérhető.

Várunk mindenkit szeretettel!

az Ostrakon csapata

Az Egyetem jogos érdeke alapján, a rendezvényről kép-, hang- és videófelvétel készül, melynek célja az egyetemi rendezvényeinek megörökítése, valamint a rendezvények megtörténtének igazolása. Az elkészült felvételek az Egyetem honlapján, folyóirataiban, online közösségi felületein, valamint további egyetemi kiadványokban is közzétételre kerülhetnek. Amennyiben e felvételeken nem kíván szerepelni, azt jelezze az adatvedelem@uni-nke.hu címen. A rendezvényre vonatkozó részletes adatkezelési tájékoztató az Egyetem honlapján elérhető.

Adatvédelmi Tájékoztató elérhető a következő linken: https://www.uni-nke.hu/egyetem/kozerdeku-informaciok/adatvedelem

Ostrakon Szakkollégium

Rybár Petra Réka