Kreatív Tanulás Program Szakmai Napok

Kreatív oktatásmódszertani kóstoló

IV. emelet, 404-es terem (Oktatási Központ)

IV. emelet, 404-es terem

1089 Budapest Üllői út 82.

Miként mérhető fel rövid idő alatt szimbólumokkal a hallgatói csoport motivációja és energiaszintje? Merre vihetnek a mozgásos gyakorlatok? Építkezhet-e a tananyag LEGO-val? Ilyen és ehhez hasonló kérdéseket járunk körül közösen a Kreatív oktatásmódszertani kóstoló című képzés keretében.

Arra is ránézünk, mely érzékszervek mozgósíthatóak a tanulás során és az egyes érzékszervekhez milyen eszközöket, technikákat tudunk társítani.

A program azokat az oktató kollégákat szólítja meg, akik bővítenék módszertani repertoárjukat és szívesen tennék kreatívabbá, interaktívabbá az általuk vezetett kiscsoportos kurzusokat.

4 órás workshop tréning elemekkel, amely minimum 6, maximum 12 fővel indul.

A képzés oktatója: Kajtár Edit

Az eseményen való részvétel – a fejlesztési program csoportok tervezhetőségére figyelemmel – regisztrációhoz kötött.

Tisztelettel kérjük, hogy 2022. május 15-ig legyen kedves regisztrálni.

Üdvözlettel:

Kreatív Tanulás Program