Kreatív Tanulás Program Konferencia és Workshop III.

Mobil eszközök használata az oktatásban workshop

I. emelet, 105-ös terem (Oktatási Központ)

I. emelet, 105-ös terem

1089 Budapest Üllői út 82.

Műhelymunkánkon a résztvevők röviden megismerkedhetnek a mobiltechnológia elméleti hátterével (a mobiltechnológia és eszközeinek bemutatása, néhány eredmény a kutatások tükrében). Az elméleti bevezetőt követően a mobil eszközök oktatási célú használatának gyakorlata következik. Ennek keretében a mobil eszközök sajátos alkalmazási lehetőségei, a mobil eszközök tanulási és tanítási folyamatban történő használatának részletei kerülnek bemutatásra és kipróbálásra. A résztvevők a gyakorlati rész keretében mobil eszközökkel használható online felületeket és alkalmazásokat is kipróbálhatnak, mintegy ízelítőt kapva a mobiltechnológia (felső)oktatásban történő alkalmazhatóságáról.

A képzésen saját mobil eszköz (okostelefon, számítógép) használata szükséges, amelyen az alábbi szoftverek (helyszíni telepítéssel) lesznek alkalmazva:  Arduino Science Journal, Quiver, ARLOOPA, LandscapAR.

A képzés oktatója: Dr. Czékmán Balázs digitális pedagógiai és módszertani szakértő - edumobil.hu

Az eseményen való részvétel – a fejlesztési program csoportok tervezhetőségére figyelemmel – regisztrációhoz kötött.

Tisztelettel kérjük, hogy 2022. augusztus 25-ig legyen kedves regisztrálni.

Üdvözlettel:

Kreatív Tanulás Program