Kreatív Tanulás Program Konferencia és Workshop III.

A tanulás vizuális támogatása online és offline térben workshop

I. emelet, 103-as terem (Oktatási Központ)

I. emelet, 103-as terem

1089 Budapest Üllői út 82.

A workshop témája egy klasszikus módszertani kérdés: hogyan fokozza a tanulás hatékonyságát a vizualitás? A tanár számára a tanteremben és az online térben is rendelkezésre álló modern taneszközök használata sokak számára még mindig nem magától értetődő. Pedig akármilyen munkaformát alkalmazunk is, a vizualitás erejét érdemes kihasználni. A bemutatandó, megértendő és megtanulandó tartalmakat könnyebb hozzáférhetővé, felfoghatóvá és megjegyezhetővé tenni a tanulók számára a változatos illusztrációk segítségével. A műhelyben ki is lehet próbálni a hatást: az ott végzett kollektív alkotómunka talán a kétkedőket is meggyőzi.

A képzés oktatója: Dr. Molnár Katalin egyetemi docens, Rendészettudományi Kar Rendészeti Magatartástudományi Tanszék

Az eseményen való részvétel – a fejlesztési program csoportok tervezhetőségére figyelemmel – regisztrációhoz kötött.

Tisztelettel kérjük, hogy 2022. augusztus 25-ig legyen kedves regisztrálni.

Üdvözlettel:

Kreatív Tanulás Program