2022. augusztus 26.
Zrínyi Miklós Laktanya és Egyetemi Campus
Europe/Budapest időzóna

Idén is megrendezi évenkénti konferenciáját a Nemzeti Közszolgálati Egyetem Hadtudományi és Honvédtisztképző Karának Természettudományi Tanszéke (NKE HHK TTT), „A matematika és fizika időszerű kérdései 2022” címmel, amelyen a tanszéken folyó, széles spektrumot átfogó tudományos kutatómunkába nyerhetnek bepillantást a résztvevők. A konferencia célja, hogy a különböző tudományos témákkal foglalkozó munkatársak egymás kutatási területét alaposabban megismerhessék, ami közös kutatásokhoz és publikációkhoz vezethet. A konferencia hibrid (jelenléti és online) formában lesz megtartva 2022. augusztus 26-án. Az online részvételhez szükséges link a konferenciát megelőzően kerül kiküldésre.

Az előadásokra 12 perc biztosított, majd további 3 percben kérdéseket tehet fel a közönség. Emellett lehetőség van előre felvett is közzétett prezentációkra is, ahol az előadó 5 percben válaszol a felmerült kérdésekre. Az előadásokat kérjük legkésőbb augusztus 20-ig megküldeni a szervezők részére!

Felkerültek az előre felvett előadások (felszólalások alatt megtalálható, kik készültek így, illetve onnan meg is nézhetőek). Kérjük a konferencia előtt megnézni, mivel a konferencián csak a felmerült kérdésekre fognak az előadók válaszolni.

Előadásokkal jelentkezni ezen az oldalon "Absztrakt beküldése" fülön lehet. Bármi kérdése merül fel írjon fur.gasparne@uni-nke.hu címre!

Absztrakt beküldési határidő: 2022. augusztus 15.

Konferencia elnöke:

Dr. Rácz István

Tudományos szervezőbizottság tagjai:

Dr. Bagoly Zsolt

Dr. Nagy Imre

Dr. Székely Gergely

Lokális szervezőbizottság tagjai:

Dr. Für Gáspárné

Pintér Sándor

Dr. Szabó Péter Imre

Jelentkezési határidő: 2022. augusztus 15.

Kezdés
Befejezés