KTP Szakmai Napok - 2022. december 1-2.

Csoportdinamika/Csapatépítés

O-123. terem (Oktatási Központ)

O-123. terem

1089 Budapest Üllői út 82.

Hogyan tehető felelőssé a tudás megszerzésében a hallgató? Hogyan segítheti aktiválni a csoportdinamika a saját tapasztalati és személyes készségszintű tudást?
A légkörteremtés és annak hozadékai pozitívan befolyásolhatják a tanulási folyamatokat.
A csoportdinamika workshop abban tud segíteni, hogy elsősorban mélyebb önismeretet ad arról, miként vagyunk képesek a csoportban működni, egyéni motivációnkat, öncéljainkat hatékonyan, sikeresen beépíteni a csoport dinamikájába.
A cél a szociális kompetenciák fejlesztése, hogy egy idegenekből álló csoport bizonyos dinamikákon keresztül eljusson egy sikeresen működő egységes csapattá.

A képzés oktatója: Fejes Ágnes

Az eseményen való részvétel – a fejlesztési program csoportok tervezhetőségére figyelemmel – regisztrációhoz kötött.

Üdvözlettel:

Kreatív Tanulás Program