Kreatív Tanulás Program Módszertani Teadélután

Kreatív Tanulás Program Módszertani Teadélután - november 30.

Földszint A-B terem (Orczy Úti Kollégium)

Földszint A-B terem

Orczy Úti Kollégium

Tisztelt Érdeklődő!

A Kreatív Tanulás Program keretében és a Kreatív Tanulás Osztály szervezésében 2022. szeptemberétől Módszertani Teadélután címmel rendezvénysorozatot indítottunk, amely eseményre minden hónap utolsó szerdáján kerül sor.

Harmadik alkalommal Dr. Hülber Lászlót, a KRE IKT Kutatóközpont főiskolai docensét kértük fel, hogy vitaindítóként körülbelül 30 percben beszéljen a felsőoktatásban használatos/használható értékelési módszerekről.

Hülber László bevezető gondolatai után a karokról meghívott oktatókkal folyik tovább a beszélgetés a témáról és annak a felsőoktatással kapcsolatos vonatkozásairól. Az eseményre minden karról egy beszélgetőpartnert hívunk meg, akik kari sajátosságokkal gazdagítják, illetve árnyalják a beszélgetést.

Az esemény időpontja: 2022. november 30. 16:00-17:30

A meghívott beszélgetőpartnerek:

- Dr. Belényesi Emese egyetemi docens, ÁNTK Közszervezési és Infotechnológiai Tanszék

- Dr. Hülber László, főiskolai docens, KRE IKT Kutatóközpont

- Dr. Molnár Katalin egyetemi docens, RTK Magatartástudományi Tanszék

- Dr. Németh Balázs adjunktus, HHK Hadtörténelmi, Filozófiai és Kultúrtörténeti Tanszék

- Pap Miklós tudományos segédmunkatárs VTK Vízépítési Tanszék

Az esemény helyszíne: Orczy Úti Kollégium A-B multimédiás terem

A programon való részvétel regisztrációhoz kötött, kérjük, a LudEvent regisztrációkor kaptott QR kódot hozza magával a rendezvényre.

Várjuk szeretettel jelentkezését!

Üdvözlettel: