EHÖK

Ludoviceum Pilot Program Regisztráció

Ludoviceum

Mit érdemes tudnotok a Ludoviceumról?

Az Egyetem a Ludoviceum programmal a 21. századi oktatási módszertan elemeit szeretné elhozni a hallgatóságnak! Teszt jelleggel a 2019/20. tanév tavaszi félévétől pilot program keretében három szabadon választható tantárgy kerül meghirdetésre tárgyanként és képzési helyenként 20-20 fő részére.

Szeretnénk felmérni érdeklődéseteket! Kérjük, amennyiben szívesen részt vennétek a pilot programban, jelezzétek ezen szándékotokat az alábbi regisztrációs ív kitöltésével!

Kitöltési határidő: 2020. január 24. 8:00

A 2019/2020-as tanév tavaszi félévében a pilot program keretében meghirdetésre kerülő és felvehető szabadon választható tárgyak:

• Anthologia Philosophico-Politica - Fejezetek a politikai gondolkodás történetéből, tárgyleírás az NKE EHÖK honlapján
  • Anthologia Historica - Szakaszok az újkori egyetemes és magyar történelemből, tárgyleírás az NKE EHÖK honlapján
  • Anthologia Hungarica - Szemelvények a kultúra, identitás és nemzet fogalmak tartalmához, tárgyleírás az NKE EHÖK honlapján

Milyen hallgatókat érint elsősorban?

• nappali tagozatos
  • alapszakos hallgatok
  • akik a Ludovika Campuson (ÁNTK, RTK) vagy
  • a Hungária krt-i Campuson (HHK, KVI) tanulnak.

A pilot programba olyan hallgatók jelentkezését várják, akik motiváltak az újfajta, innovatív tanulási mód (pl.: szemináriumi vitakör) kipróbálása iránt!

További információért forduljatok hozzánk bizalommal az ehok@uni-nke.hu e-mail címen vagy tekintsétek meg a honlapunkon megosztott tájékoztatást: https://ehok.uni-nke.hu/egyetemi-hallgatoi-onkormanyzat/hallgatoknak/ludoviceum-pilot-program

Kitöltésetek és jelentkezésetek előre is köszönjük!

NKE EHÖK