EHÖK

Őrizd a lángot!- Tóth Ilona 1956 Rockmusical

Honvéd Kulturális Központ (Stefánia Palota)

Honvéd Kulturális Központ

Stefánia Palota

1143 Budapest, Stefánia út 34-36.

[Őrizd a lángot! – Tóth Ilona 1956 rockmusical]

Kedves Hallgatótársaink!

Horváth Attila Tanár Úr jóvoltából 100 ingyen belépőjegyet kaphatnak az NKE hallgatói az Őrizd a lángot! – Tóth Ilona 1956 című rockmusicalre.

A jegyek kiosztása a hallgatóknak kari kvóták szerint történik:

• ÁNTK: 25 db
  • RTK: 25 db
  • HHK: 25 db
  • VTK: 15 db
  • Doktorandusz Önkormányzat: 10 db

Az NKE-s hallgatóknak a színházi előadáson való részvétel ingyenes, de regisztrációhoz kötött, mert elszámolható kötelező egyetemi rendezvényen való részvételként.

Regisztráció ezen ív kitöltésével. A regisztráció 2020. 02. 14-én 14:00-kor nyílik meg a jelentkezők előtt.

Regisztrációs határidő: 2020. 02. 16. 23:59

A résztvevőket a jegyek átvételével kapcsolatban e-mailen keresztül fogunk kiértesíteni.

Kérdés esetén forduljatok hozzánk bizalommal, az ehok@uni-nke.hu címen válaszolunk kérdéseitekre.

Előre is jó szórakozást kíván

az Egyetemi Hallgatói Önkormányzat

Leírás a színházi előadásról:

Tóth Ilona, szigorló orvos '56- os mártír életét mutatja be történetünk. A medikus sorsát orvosi esküjétől követjük nyomon, egészen a halálos ítélet végrehajtásáig. A kemény és őszinte darab húsba vágó és kegyetlen témát dolgoz fel, ami a mai napig tisztázatlan. Nem egy szokványos '56-os előadás, ezért várjuk mindazokat, akik emlékezni akarnak a kommunista elnyomás ellen felkelő fiatal forradalmárokra, akik a kegyetlen megtorlás áldozatai lettek. Tóth Ilona sorsán keresztül betekintést nyerhetünk a kádári diktatúra szörnyűségeibe is. Várjuk Önöket szeretettel a Baracskai Dráma Klub '56 - os megemlékezésén! A belépés ingyenes , támogatói jegyek vásárlására a helyszínen lesz lehetőség.

Egyetemi Hallgatói Önkormányzat

ÁNTK hallgató